Літературний брейн-ринг

Сьогодні в КЗ «ДНЗ № 384» пройшов літературний брейн- ринг «Казковий дивосвіт», метою якого було розширити уявлення дітей про інтелектуальні ігри, активізувати знання дітей про казки народні та авторські, закріпити вміння орієнтуватися в набутих знаннях і використовувати їх на практиці.

У турнірі приймали участь 8 команд, згідно жеребкування було визначено суперників. Під час брейн-рингу діти називали казки за запитаннями-жартами, упізнали казки за головним героєм, визначили, хто серед героїв зайвий, показувала пантомімою головних героїв. Також кожна команда підготувала своїм суперникам завдання, яке потрібно було розв’язати і надати відповідь у вигляді малюнку.

Варто зазначити, що всі команди належно готувалися та показали досить високий рівень знань,

Закохані у книжковий світ, а особливо у казки, діти миттєво впізнавали героїв народних казок – Колобка, Лисичку і Журавля, Котигорошка, Івасика-Телесика, усіх мешканців рукавички.

Вони пригадали, чим частувала Лисичка Журавля, яке улюблене взуття діда з казки «Коза-дереза», кого зустрів колобок та ін.

От же уважні! Справді люблять казки і багато казок знають! Час вікторини промайнув швидко.

Малеча була дуже задоволена своїми успіхами і отримала чудові подарунки – дитячі яскраві книжки!

/Files/images/MyCollages (2)1.jpg

/Files/images/MyCollages (1)1.jpg