Повернутися до звичайного режиму

ЄДИНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ТЕМА НАД ЯКОЇ ПРАЦЮЄ РАЙОН "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ШЛЯХОМ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ."

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ТЕМА НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ КОЛЕКТИВ - СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ДЛЯ ВСЕБІЧНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ, ФОРМУВАННЯ ЇЇ ЖИТТЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ.

Педагогічний колектив нашого закладу спрямовує свою діяльність у 2023/2024 навчальному році на вирішення таких приоритетних завдань:

1. Втілення ідей сталого розвитку в освітній процес з дітьми дошкільного віку

2. Формування соціальної компетентності дошкільників засобами ігрової діяльності.

3. Оптимізація роботи з виховання національної свідомості дошкільників.

Основний напрямок роботи нашого дошкільного навчального закладу - екологічне виховання.

ПРОГРАМНЕ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Комплексні, спеціальні програми

-Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина»наук. кер. В.О. Огнев’юк; авт. кол. Г.В.Бєлєнька, О.Л.Богініч та інші Київ: Університет ім. Б. Грінченка, 2020 (Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист ІМЗО від 14.07.2020 № 22.1/12-г-572; лист МОН України від 23.07.2020 № 1/11-4960)

Парціальні програми (схвалені МОН України, регіональні)

-«Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку авт.: ( авт. Лохвицька Л.В..)

-«Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. Гавриш Н., Пометун О.)

«Україна – моя Батьківщина», програма з національно-патріотичного виховання дітей середнього та старшого дошкільного віку (наук. редактор Райпольська О.Д., авт. Каплуновська О.М., Кичата І.І., Палець Ю.М.).

Освітня програма комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 384 Харківської міської ради"