Прийом дітей в заклади дошкільної освіти здійснюється відповідно до ст. 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п.6, 7, 8, 9, 10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту кожного закладу.
До закладу приймаються діти від 2 до 6 років. Дошкільний навчальний заклад комплектує групи відповідно до рішення органів виконавчої влади та встановленої мережі.
Групи комплектуються за одновіковими ознаками. Всі групи - денного перебування дітей.

ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КЕРІВНИКОМ.

/Files/images/998.jpg

ДО ГРУП ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДІТИ НА ПІДСТАВІ:

- заяви батьків про зарахування дитини;

- свідоцтва про народження дитини;

- медичної довідки про стан здоров`я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідка про щеплення згідно віку дитини.

УВАГА, БАТЬКИ! ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДІТЕЙ В ЗДО!

/Files/images/chelovek55.gif

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Якщо у Вас виникають питання стосовно електронної реєстрації дитини в дошкільний навчальний заклад Ви можете звернутися за допомогою або консультацією до реєстратора управління освіти адміністрації Немишлянського району ХМР за адресою: вул. Танкопія, буд. 15/2

Графік прийому батьків: щовівторка з 14.00 до 16.00, щочетверга з 9.00 до 13.00